AJALI MBAYA SANA KWA MWAKA HUU HII HAPA DUHHHHHHH

PICHA KWA HISANI YA HABARI MPASUKO

Ajali ilitokea kwenye eneo la Mboga karibu na Chalinze, millardayo.com haijapata taarifa zozote za vifo ila abiria wengi wamejeruhiwa.

.

.

.

.

.

..

.

.

.

Kondakta wa basi ndio huyu ambae aliteguka kiuno ambapo kuna mama ambae mguu wake ulikatika.

..

Share this:

Like this:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: